Objednávka eBooku

Na této stránce si můžete objednat eBook 

OŘECHY A SEMENA Netradičně tradičně

  • ANO
    Objednávám si tímto eBook "OŘECHY A SEMENA Netradičně tradičně" v hodnotě 350 Kč.
  • ANO
    Vím, že tento eBook dostanu v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
  • ANO
    Vím, že pokud zjistím, že eBook není pro mne, mohu 14 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a i bez udání důvodů dostanu peníze zpět.

O tomto eBooku řekli:

Chci, aby naše jídlo bylo co nejvíce přirozené, ale nevěděla jsem, jak na to. Bála jsem se, že je to moc těžké. Ale recepty jsou opravdu jednoduché. Ebook splnil vše, co sliboval - rychlá jídla z kvalitních základních surovin s tradičními postupy přípravy, vynikající chuťově i výživově.
Veronika PostováPoradce pro celostní zdraví veronikapostova.cz
Vzhledem k tomu, že jsem vegetarián, luštěniny se staly běžnou součástí mého jídelníčku. V tomto e-booku se mi líbí přehledné rozdělení, návod, jak luštěniny dobře vařit a spoustu receptů. Oceňuji radu pro lidi, kteří s luštěninami začínají a mají potíže s nadýmáním.
Julie DvořákováPrůvodkyně životní změnou
Ebook splnil mé očekávání. Se „zdravým stravováním“ začínám, zároveň nejsem žádná velká kuchařka a pro úsporu času nemám chuť si informace dlouze načítat. Velmi proto oceňuji základní informace „jak na to“ a postupy pro úplného začátečníka. Ebook bych doporučila všem, kteří se zdravým stravováním začínají a různorodé informace a postupy by je mohly odradit.
Katka HamplováTerapeutka osobního rozvoje

Potřebujete pomoc?

Napište mi na email lada@ladasevecova.cz .

Jsem tu pro Vás, ráda Vám pomůžu.