Objednávka eBooku

Na této stránce si můžete objednat eBook Obiloviny Netradičně tradičně

  • ANO
    Objednávám si tímto eBook "Obiloviny Netradičně tradičně" v hodnotě 350 Kč.
  • ANO
    Vím, že tento eBook dostanu v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
  • ANO
    Vím, že pokud zjistím, že eBook není pro mne, mohu 14 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a i bez udání důvodů dostanu peníze zpět.

O tomto eBooku řekli:

Už delší dobu řeším, co jako rodina jíme. Chci, aby naše jídlo bylo co nejvíce přirozené, ale nevěděla jsem, jak na to. Bála jsem se, že je to moc těžké. Ale recepty jsou opravdu jednoduché. Ebook splnil vše, co sliboval - rychlá jídla z kvalitních základních surovin s tradičními postupy přípravy. Ebook bych doporučila všem, kdo chtějí jíst lépe a přirozeně. Je ideální pro maminky, tatínky, pracující, protože recepty jsou rychlé a jednoduché a přitom vynikající chuťově i výživově.
Veronika PostováPoradce pro celostní zdraví veronikapostova.cz
V dnešní době, kdy je plno nemocí spojených s poruchou činnosti střev, jsem ráda za tento jednoduchý e-book, ve kterém se dozvíte, jaké obiloviny jsou s lepkem a jaké bez něj, jak na jejich přípravu. Konkrétní recepty, rozhodně vyzkouším.
Julie DvořákováPrůvodkyně životní změnou
Ebook splnil mé očekávání. Se „zdravým stravováním“ začínám, zároveň nejsem žádná velká kuchařka a pro úsporu času nemám chuť si informace dlouze načítat. Velmi proto oceňuji základní informace „jak na to“ a postupy pro úplného začátečníka. Ebook bych doporučila všem, kteří se zdravým stravováním začínají a různorodé informace a postupy by je mohly odradit. Vše je jasně popsané a zjistíte, že zdravě se stravovat a připravovat si zdravé jídlo doma není žádná věda.
Kateřina HamplováTerapeutka osobního rozvoje

Potřebujete pomoc?

Napište mi na email lada@ladasevecova.cz .

Jsem tu pro Vás, ráda Vám pomůžu.